• مریوان خیابان کشاورز پلاک16 بیمه ملت نمایندگی کد2168
  • melat2168@yahoo.com
  • 0834590800

نماینده برتر

جهت انتخاب مناسب ترین بیمه نامه  مورد نیاز خود با من تماس بگیرید

بیمه زندگی و سرمایه گذاری

آینده فرزندان تان  رابا بیمه زندگی و سرمایه گذاری تضمیین کنید

نماینده برتر

بیمه تنها راهی برای رسیدن به آرامش و امنیت

بیمه ملت نمایندگی کد۲۱۶۸

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۸۲/۰۸/۱۲ با شماره ۲۱۱۲۳۰ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۵۲۶۹۵۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۹/۰۴ با مجوز شماره ۲۳۸۶۳ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران، تـأسیس شـد.
سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس، ۲۰۰ میلیارد ریال بود و در حال حاضر، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۵ و صورت‌جلسه هیأت‌مدیره مورخ ۹۵/۰۶/۱۹ و تأییدیه شماره ۹۵/۶۰۲/۴۶۰۰۷ مورخ ۹۵/۰۹/۲۱ بیمه مرکزی، به مبلغ ۲۸۵۰ میلیارد ریال رسیده است.
بیمه‌ ملت با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.
این شرکت توانسته در طول دوران فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا در کشور داشته باشد. خوشبختانه بیمه‌ملت در سال جاری برای ششمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.
بیمه ملت منطبق با راهبرد بیمه مرکزی برای توسعه بیمه‌های زندگی و با ارائه محصولات متنوع بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی، توانسته تعداد زیادی از دانش‌آموزان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف را تحت پوشش بیمه‌های زندگی قرار دهد.

چرا نمایندگی ۲۱۶۸ مدریک ازغ

با ما راحت باشید

اینجانب مدریک ازغ نماینده کد۲۱۶۸ بیمه ملت به مدت ۱۲ سال در صنعت بمیه بصورت حرفه ای مشغول خدمات بیمه ،کارشناسی و همچنین پرداخت خسارت می باشم . ما بهترین ها را برایتان می خواهیم
در نمایندگی کد ۲۱۶۸ بیمه ملت (مدریک ازغ) مهم ترین موضوع در بحث بیمه و صدور بیمه نامه ، خدمات پس از فروش
می باشد ما در تمام ساعات روز آماده خدمت رسانی به بیمه گذاران بزرگوار می باشیم. در این نمایندگی خسارت بصورت سریع و به بهترین شیوه پرداخت می گردد.در هر زمان و مکان اگر خدای ناکرده دچار خسارت شدید فقط کافیست با ما تماس بگیرید .در نمایندگی مدریک ازغ کسانی که توانایی پرداخت نقدی حق بیمه را نداشته باشند بصورت اقساطی بیمه نامه را برایشان صادر خواهیم کرد .شماره تماس ۰۹۱۸۸۷۳۸۶۵۷ بصورت شبانه روزی در دسترس می باشد .

اعتماد شما به ما همواره باعث پیشرفت بیشتر در ارائه خدمات به شما بزرگواران شد. در این نمایندگی خسارت اتومبیل ،عمر ، حوادث،مسئولیت و... در سریع ترین زمان ممکن پرداخت می گردد .

تیم نمایندگی ۲۱۶۸

متخصصین ما پاسخگوی سئوالات و امورات بیمه ای شما در ساعات روزانه هستند

ملیکا مهتری

متصدی صدور